اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان:

آزمایشگاه کلینیک سلامت دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: آزمایشگاه در حال تجهیز کلینیک سلامت این واحد دانشگاهی تا اواسط شهریور ماه راه‌اندازی و خدمات خود را به عموم شهروندان ارائه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، بهروز طهماسب‌کاظمی رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز از مجتمع ورزشی و کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بازدید کرد.

بر این اساس، مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان شامل مجموعه ورزشی سالن و روباز معلم و مجموعه ورزشی آبی هامون است. مجموعه ورزشی معلم با فضای بالغ بر ۷ هزار و  ۲۰۰ متر مربع فضای مسقف سوله‌ای دارای زمین‌های والیبال، فوتبال، بسکتبال، هندبال، بدبینتون بوده و سالن‌های جانبی آن کشتی، ورزش‌های رزمی، بدنسازی با تجهیزات روز، تیراندازی، باستانی، اسکواش، ژیمناستیک و زمین چمن استاندارد است.

این مجموعه ورزشی با داشتن زمین روباز آسفالت هزار مترمربعی به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی جنوب شرق کشور است و یکی از ظرفیت‌های موجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برای ارائه خدمات به دانشجویان رشته‌های مرتبط و دانشجویان سایر رشته‌ها و ارائه خدمات و ادارات و ارگان‌های شهر زاهدان است.

رضا دوستکامی مدیر مجموعه آبی هامون در حاشیه این بازدید اظهار کرد:‌ این مجموعه با ارائه خدمات در سانس‌های آزاد، عمومی و اختصاصی به ادارات و ارگان‌های طرف قرارداد و دانشجویان، استادان و کارکنان روزانه هشت سانس فعال است و این مجموعه این قابلیت را دارد که با افزایش سانس‌های آزاد و اختصاصی به دیگر ارگان‌ها گام مؤثری در راستای وابستگی نداشتن دانشگاه به شهریه بردارد. این مجموعه با تعداد سه پرسنل خدماتی و چهار غریق نجات به‌صورت روزهای زوج و فرد به آقایان و بانوان خدمات ارائه می‌کند.

به گزارش آنا، برنامه بعدی بهروز طهماسب‌کاظمی بازدید از کلینیک سلامت فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بود. در این راستا وی با حضور در اتاق پزشک شیفت کلینیک از میزان مراجعان و نوع خدمات ارائه‌شده به آنان سؤالاتی را مطرح کرد.

کلینیک سلامت در بخش پزشکی با تعداد متوسط هزار تا هزار و ۳۰۰ مراجعه‌کننده در هر ماه که در بعضی از ماه‌های سال نیز بیشتر می‌شود با ارائه خدمات مطلوب موجب جلب رضایت مراجعان شده است.

رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی پس از آن با حضور در بخش خدمات مامایی با کارشناس این حوزه که از دانش‌آموختگان فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان است، سؤالاتی را درباره میزان استقبال از خدمات حوزه بخش مامایی و مشاوره مطرح و توصیه‌های را مطرح و سپس از آزمایشگاه در حال تجهیز و بخش دانپزشکی کلینیک سلامت بازدید کرد.

آزمایشگاه کلینیک سلامت فرهیختگان با امکانات خریداری‌شده و موجود در آزمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان این قابلیت را دارد که پس از راه‌اندازی، آزمایش‌های بالینی و پاتولوژی را به عموم شهروندان ارائه کند. بخش دندانپزشکی آن نیز با دارابودن دو یونیت فعال و یک یونیت رزرو و با امکانات رادیولوژی خدمات کامل دندانپزشکی را به مراجعان ارائه می‌کند.

اورژانس کلینیک سلامت با تجهیزات کامل احیا و نوار قلب و خدمات پرستاری با تعداد چهار تخت فعال و با تعداد پنج پرستار که از دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان هستند، با ایجاد فرصت شغلی برای دانش‌آموختگان این دانشگاه به‌صورت فعال تا ساعت ۲۴ شب به مراجعان خدمات پزشکی و پیراپزشکی ارائه می‌کند.

سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نیز در این بازدیدها اظهار کرد: آزمایشگاه در حال تجهیز کلینیک سلامت تا اواسط شهریور ماه راه‌اندازی و خدمات خود را به عموم شهروندان ارائه خواهد کرد.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.