اخبار

رئیس دانشگاه آزاد زاهدان:

اعضای هیئت‌ علمی در برپایی کرسی‌های ترویجی فعال باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با اعلام حمایت همه‌جانبه دانشگاه از برگزاری کرسی‌های ترویجی از استادان و اعضای هیئت‌ علمی خواست در این عرصه فعال باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خاش، صبح امروز کرسی ترویجی با عنوان بررسی جایگاه زن در گفتمان‌های مطرح‌شده در ایران بعد از پیروزی  انقلاب اسلامی با ارائه زهرا سیاسر عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و یکی از ناقدان این کرسی در سخنانی با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش گفت: برپایی این‌گونه محافل ارزشمند علمی را افتخاری بزرگ برای دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری است.

سلطانعلی میر افزود: برگزاری این جلسه‌ها گامی کوچک در راستای برآورده شدن مطالبات رهبری از جامعه علمی و دانشگاهی کشور است و دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری این محافل، برگ زرین دیگری را به‌کارنامه درخشان علمی و فرهنگی خود اضافه می‌کند.

وی ضمن درخواست از  استادان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه برای فعالیت در این عرصه حمایت همه‌جانبه دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری چنین محافل و جلساتی را اعلام کرد.

در ادامه ابراهیم صباغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش در سخنانی از آمادگی این واحد  دانشگاهی در برگزاری جلسات کرسی‌های ترویجی با عنوان‌‌ها و موضوعات مختلف در سال جاری خبر داد و گفت: بعد از پایان ماه مبارک رمضان دو کرسی دیگر توسط دو تن از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش ارائه می‌شود.

پس از پایان این محفل که با استقبال استادان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد  خاش مواجه شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از مزرعه نمونه تحقیقاتی سبزی و گیاهان دارویی و تولید نهال دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش اقدامات انجام‌شده در این خصوص را مثبت ارزیابی کرد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.