اخبار

مدارس سما در راستای ارائه خدمات مناسب و ارزنده....

افتتاح مدارس سما در نیک‌شهر، قصرقند و دلگان

مدارس سما در راستای ارائه خدمات مناسب و ارزنده آموزشی به دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان در نیک‌شهر، قصرقند و دلگان افتتاح شد و از مهر سال جاری در این شهرها فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، در سفر و دیدار دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، دبستان پسرانه سما با ده کلاس درس در شهرستان نیک‌شهر افتتاح شد.
آموزشکده سما در شهرستان‌های دلگان و قصرقند هم افتتاح و آماده ارائه خدمات به دانشجویان این منطقه شد؛ در شهر قصرقند یک هکتار زمین به دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص یافته است.

در این سفر و در دیدار دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با فرماندار قصرقند، همه مسئولان این شهر برای همکاری با فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و .... دانشگاه آزاد اسلامی و گسترش مراکز علمی در منطقه اعلام آمادگی کردند.
سلطانعلی میر دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه افتتاح مدارس سما با خانواده شهید نوکری هم دیدار کرد.

ائمه جمعه شهرستان‌های چابهار و نیک‌شهر، دبیر شورای سیاست‌گذاری سما استان، هیات رئیسه و مدیران واحدهای دانشگاهی چابهار و نیک‌شهر در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی، جلسه هماهنگی با سازمان‌های شهرستان چابهار در راستای برگزاری همایش قیام تاریخی عاشورا از دیدگاه اهل سنت نیز در حاشیه این دیدار برگزار شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.