اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان مطرح کرد؛

افزایش کیفیت پردیس‌های آموزشی با استفاده از اعضای هیئت علمی واحدهای مادر

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: استفاده از اعضای هیئت علمی واحدهای مادر و استادان مدعو تراز نخست، می‌تواند کیفیت آموزشی پردیس‌ها را افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، غلامرضا میری در شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل با تأکید بر ارائه خدمات ممتاز و استاندارد دانشگاهی در پردیس‌های آموزشی خاطرنشان کرد: استفاده از اعضای هیئت علمی واحدهای مادر و استادان مدعو تراز نخست، می‌تواند کیفیت آموزشی پردیس‌ها را افزایش دهد.

این مسئول با توجه به جذب قابل قبول پردیس‌های آموزشی در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: کیفیت آموزش و استاندارد فضاهای آموزشی نباید فدای کمیت جذب دانشجو شوند و باید در رساندن این مراکز آموزشی به ایده‌آل‌های مطلوب تلاش کنیم.

وی تاریخچه آموزش عالی در استان سیستان و بلوچستان و وضعیت دانشگاه‌ها در قبل از انقلاب اسلامی را یادآور شد و افزود: پردیس‌های دانشگاه آزاد اسلامی این استان آموزش عالی را به خانه‌های مردم محروم این استان برده است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با قدردانی از تلاش‌های انجام‌گرفته در راه‌اندازی پردیس‌های دانشگاهی در منطقه سیستان عنوان کرد: دانشجویانی که در این پردیس‌ها جذب شده‌اند، قطعاً در آینده درخشان این منطقه تأثیرگذار خواهند بود.

میری با تأکید بر برگزاری کلاس‌ها و امتحانات پایان‌ترم در بستر فضای مجازی و سامانه‌های دانشگاه مطرح کرد: تغییر شیوه‌های آموزشی و غیرحضوری کردن کلاس‌های آموزشی دانشگاه اتفاق خوبی است. هر تغییری در ابتدا با مقاومت روبه‌رو می‌شود؛ اما با اسرار و پافشاری بر مواضع بر حق با گذشت زمان، مخالفان با ما همراه خواهند شد.

وی تعداد پردیس‌های منطقه سیستان و جذب مطلوب دانشجو در این پردیس‌ها را یادآور شد، تبیین کرد: تعدادی از این پردیس‌ها می‌توانند با کسب مجوزهای لازم به مرکز دانشگاهی مستقل تبدیل شوند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.