اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
همراهی دانشگاهیان با فجر چهل‌ویکم

اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با برگزاری مراسم اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، مراسم اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به همت اداره کل روابط عمومی و حوزه معاونت فرهنگی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

این مراسم با قرائت زیارت جامعه کبیره در مسجد النبی(ص) واحد دانشگاهی زاهدان آغاز شد و پس از آن کارکنان و استادان با حضور در گلزار شهدای گمنام با غبار‌روبی و عطر‌افشانی مزار شهدا با آرمان‌های شهیدان و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

در این مراسم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با سخنانی درباره پیروزی حق علیه باطل که بهمن ۵۷ به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و خواست و اراده مردم به وقوع پیوست؛ عنوان کرد که اسلام جانی دوباره‌ گرفت.

به گفته حجت‌الاسلام رضا ایمانی‌خواه انقلاب اسلامی زمینه و شرایط استکبارستیزی و حق‌خواهی را در دنیا فراهم کرده است.

وی افزود: «انقلاب اسلامی ابهت دنیای شرق و غرب و استکبار را در هم شکست و با ورود به چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که با زعامت مقام معظم رهبری در راستای  آرمان‌های امام راحل دستاوردهای ارزشمندی حاصل کرده است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: «دشمنان اسلام و ایران با دسیسه‌های پی در پی سعی در کندکردن حرکت انقلاب دارند که با توجهات خاص امام زمان(عج) و هوشیاری ملت همیشه در صحنه، توطئه دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی خنثی شده است

به گزارش آنا، اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی، پخش شیرینی در دفاتر همکاران ساختمان مرکز حوزه اداری و دانشکده‌ها و حفظ سوره فجر ویژه فرزندان کارکنان و استادان در گروه سنی ۱۰ تا ۱۵ سال از جمله برنامه‌های دهه فجر بوده است.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.