اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
در آغاز سال تحصیلی جدید صورت گرفت؛

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از مدارس سما

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در آغاز سال تحصیلی جدید از مدارس سمای شهر زاهدان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید از مدارس سمای شهر زاهدان بازدید کرد و با حضور در جمع مدیران، معلمان و دانش‎‌آموزان با تأکید بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌‌های بهداشتی در مدارس و کلاس‌‌های درس، ایجاد نگرش‌های مثبت و پویا و تقویت انگیزه تلاش و تحصیل در دانش‌‌آموزان را از مهم‌‌ترین وظایف معلمان و مدیران دانست.

سلطانعلی میر اظهار کرد: آشنایی با شخصیت و دیدگاه‎‌های اجتماعی دانش‌آموز در روزهای نخست مدرسه صورت می‌‌گیرد و از این رو همه برخوردها و رفتارها در این روز باید دقیق انجام شود تا علاوه‌ بر موارد گفته‌شده، موجب کاهش اضطراب و زدودن هرگونه موارد منفی و نگرانی به درس، مدرسه، کلاس و معلم شود.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: از دوران دبستان به‌عنوان بهترین دوران زندگی بشر یاد میشود؛ چراکه فرزندان ما در این دوران با حضور در کلاس درس، آمادگی کامل برای جامعه‌‌پذیری، تربیت و ادب‌‌آموزی را فرامی‎‌گیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خاطرنشان کرد: آموزش رسمی کودک در مرحله دبستان آغاز میشود و این دوران طلایی بهترین فرصت آموزش و پرورش برای کودک است.

میر، رابطه کیفیت نظام آموزشی با امکانات مدارس را ارتباطی مستقیم دانست و بیان کرد: مهیاکردن فضا و امکانات مناسب و کافی سبب ارتقای کیفیت آموزش میشود، به همین دلیل مدارس سمای زاهدان در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹با انجام برنامه‎‌های عمرانی مناسب، تلاش کرده است فضای آموزشی مطلوب را برای تعلیم تربیت دانش‎‌آموزان فراهم کند.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.