اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دومین کرسی تلاوت قرآن با حضور هیات رئیسه دانشگاه...

برگزاری دومین کرسی تلاوت قرآن در واحد زاهدان

دومین کرسی تلاوت قرآن با حضور هیات رئیسه دانشگاه،کارکنان واساتید، مسئول دفترنهاد رهبری دانشگاه و مدیر فرهنگی در محل مسجدالنبی(ص) دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، در این مراسم محمدرضا زاهد‎شیخی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد زاهدان عنوان داشت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تبیین قرآنی جهاد در بسترقرآن واهل بیت، حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان اقدام به برگزاری جلسه کرسی تلاوت قرآنی نمودند.

در این مراسم معنوی که با صوت دلنشین قاریان ممتاز استانی و کشوری، استادان عباس صفدری و حسینعلی غلامی پور همراه بود آوای کلام نورانی وحی در دانشگاه نیز طنین انداز شد.

در پایان به پاس ارج نهادن به زحمات 30 ساله سرکارخانم براهویی یکی از بانوان مومنه وخادم قرآن واهل بیت که در خوابگاه الزهرا خواهران همچون مادری دلسوز و امین برای دختران این خوابگاه بود و در مهرماه سال جاری  به شرف بازنشستگی نائل شدند با اهداء لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.