اخبار

یادواره شهدا و رزمندگان کانال کمین شهید یونس زنگی آبادی...

برگزاری یادواره شهدا و رزمندگان کانال کمین در واحد زاهدان/تصاویر

یادواره شهدا و رزمندگان کانال کمین شهید یونس زنگی آبادی همراه با بازسازی کانال به همت پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی شهید بهشتی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان٬ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در این مراسم هدف از بازسازی کانال شهید یونس در دانشگاه آزاد را نادیده گرفتن رشادت های رزمندگان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد.

رضا جعفری گفت: با توجه به اینکه رزمندگان این استان دلاوری ها و از خود گذشتگی های زیادی در دوران دفاع مقدس داشته اند و متاسفانه آنطور که باید این رشادت ها و از خود گذشتگی ها بیان و دیده نشده است و بسیج دانشجویی با همکاری رزمندگان این استان تصمیم بر احیا و بازسازی کانال یونس در دانشگاه گرفت.

وی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت احیا و فراموش نشدن فرهنگ ایثار و شهادت افزود: سبک زندگی دفاع مقدسی فرهنگ ارزشمندی است که با چنین کارهایی نمود پیدا خواهد کرد.

جعفری گفت: کانال کمین شهید یونس زنگی آبادی محل عملیاتی در تاریخ 4خرداد سال 1367 و در موقعیت جغرافیایی شلمچه حاشیه دریاچه ماهی خط پدافند گردان409 حمزه سیدالشهدا از لشکر41ثارالله بوده است.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.