اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دکترمیر:

تضعیف دولت جدید موجب دلسردی مردم می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: برخی رسانه‌ها هنوز کابینه دولت جدید تشکیل نشده، فریاد وای مشکلات را سر می‌دهند، در حالی که با این کار موجب دلسردی مردم می‌شویم.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنااز زاهدان، نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به‌منظور بررسی مقدمات برگزاری جلسه هیئت امنای استانی با حضور اعضای هیئت رئیسه، مدیران و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این نشست آغاز به کار دولت سیزدهم را یک تحول بنیادی در ارائه خدمت به مردم دانست و اظهار امیدواری کرد که دولت جدید مشکلات و گرفتاری‌های مردم را رفع کند.

سلطانعلی میر با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با قدرت و توان مضاعف از هیچ پشتیبانی، حمایت و کمک به تیم جدید دولت دریغ نخواهد کرد، اظهار کرد: برای خنثی کردن توطئه دشمنان باید با تمام توان در میدان خدمت حاضر باشیم و به مردم خدمت کنیم.

وی، کار دولت جدید را با توجه به مشکلات جدی باقی مانده از میراث قبل دشوار دانست و با بیان اینکه نباید از دولت جدید انتظار معجزه داشته باشیم، متذکر شد: برخی رسانه‌ها، جراید و محافل که هنوز کابینه دولت جدید تشکیل نشده، فریاد وای مشکلات را سر می‌دهند، در حالی که موجب تضعیف دولت جدید و دلسردی مردم شویم.

وجود همگرایی و همسویی در قوای سه‌گانه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان متذکر شد: در قوای سه‌گانه همگرایی و همسویی وجود دارد و مسئولان قوا یکدست و یکنواخت با عزم و اراده‌ای جدی آمده‌اند تا مشکلات جامعه را رفع کنند.

میر، دوره جدید با دولت جدید را در نظام اسلامی همچون دوران شهید رجایی دانست که نیروهای مشتاق خدمت در بدنه قوا قرار گرفتند، یادآور شد: رئیس جمهور جدید درباره رفع موانع امیدوارانه شرایط را برای ایجاد تحول فراهم می‌داند.

وی در ادامه توضیح داد: با توجه به توقعات و انتظارات ایجاد شده، برخی افراد مغرض منتظر فرصتی برای ایجاد شکاف بین نظام و مردم هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید افراد متعهد و مخلص در بطن کار باشند، بیان کرد: در این مرحله دولت و مسئولان وظیفه سنگینی در پییش دارند، اما در جمهوری اسلامی کار نشد ندارد و همانطور که در دوران دفاع مقدس با تمام شرایطی که برای حزب بعثی عراق به‌لحاظ برخورداری از حمایت‌های ابرقدرتها جهان فراهم بود رزمندگان اسلام ثابت کردند که با قدرت ایمان، اراده و عزم جدی می‌شود غیرممکن‌ها را ممکن کرد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.