اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دکترمیر:

تفکرات واهی مانع از واکسیناسیون عمومی شده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تفکرات واهی و اوهام برخی از مردم زودباور باعث شده که اصل کلی، علمی و مستدل واکسیناسیون در این استان را نپذیرند.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنااز زاهدان، سلطانعلی میر در مراسم استقبال از نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهداناظهار کرد: ایمان و علم دو بال برای رشد و ترقی انسان‌ها هستند.

 

 

وی ایمان و علم را مکمل هم عنوان کرد و افزود: در این روزهایی که با تلاطم رنگ وضعیت کرونا در شهرهای استان سیستان و بلوچستان روبه‌رو هستیم، نمی‌توانیم برنامه‌ریزی واحدی برای استقبال از همه دانشجویان دانشگاه آزاد در استان داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستانبیان کرد: این دانشگاه با ۳۰۰ عضو هیئت علمی، ۶۰۰ کارمند امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مناسبی برای دانشجویان فراهم کرده است.

وی با انتقاد از استقبال نکردن مردم استان سیستان و بلوچستان از تزریق واکسن کرونا اضافه کرد: متأسفانه با وجود تمام تلاش‌هایی که صورت گرفته این استان به دلیل تفکرات واهی واوهام برخی از مردم در تزریق واکسن نمره خوبی ندارد.

اهمیت تزکیه نفس در آموختن علم

حجت‌الاسلام رضا موحد مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گفت: شرط نخست علم‌آموزی و بهره‌مند شدن از دانش تزکیه نفس است.

وی افزود: دانشمندانی در دنیا وجود دارند که به دلیل نداشتن اعتقاد به خدا و ارزش‌های انسانی از علمشان علیه مردم جهان استفاده می‌کنند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: این دانشمندان چون تزکیه نفس نداشته‌اند جزء مخربین جوامع محسوب می‌شوند و توصیه به شما این است که از ثانیه‌ثانیه‌های خود برای آموختن علم استفاده کنید.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.