اخبار

در جلسه شورای اداری مطرح شد؛

جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی زابل از مهرماه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل از مهرماه سال جاری دانشجوی غیرایرانی جذب می‌‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، عصر امروز شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و اعضای این شورا برگزار شد.

در این جلسه سلطانعلی میر با ارائه گزارش عملکرد کوتاهی از فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در سال گذشته گفت: سال ۹۷ با تلاش همکاران دانشگاه در واحدهای مختلف استان، دانشگاه آزاد اسلامی در بخش‌های مختلف موفق به کسب رتبه برتر شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره تجلیل از این دانشگاه در راه‌اندازی دانشکده‌های سما بیان کرد: با توجه به وسعت بسیار زیاد، این استان از کمبود مراکز دانشگاهی رنج می‌برد و دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در راستای گسترش عدالت آموزشی به تأسیس آموزشکده‌های فنی سما در مناطق محروم اقدام کرد.

وی تصریح کرد: برگزاری همایش‌های سطح بالایی مانند قیام عاشورا از دیدگاه اهل سنت، همایش ۴۰ سال انقلاب ۴۰ سال پیروزی و یادواره شهدای گمنام توسط واحد زابل و تلاش حوزه‌های فرهنگی واحدهای دانشگاهی استان، باعث شد تا این دانشگاه در رتبه‌های بالای فرهنگی دانشگاه‌های آزاد کشور قرار گیرد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه ازاد اسلامی سیستان و بلوچستان و عضو هیئت علمی واحد زاهدان ابراز امیدواری کرد که کسب این رتبه‌ها باعث ایجاد روحیه و انگیزه مضاعف در همکاران دانشگاه آزاد اسلامی در سیستان و بلوچستان شود تا با تلاش جهادگونه خود باعث رشد هرچه بیشتر این دانشگاه در عرصه‌های مختلف شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل نیز در این جلسه  پس از ارائه گزارشی از فعالیت‌های این دانشگاه در سال ۹۷،  بیان کرد: این واحد دانشگاهی در نظر دارد در راستای کسب درآمد از منابع غیرشهریه‌ای به تأسیس مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت در مرکز شهر زابل اقدام کند.

محمد عمرانی خاطرنشان کرد: گسترش مراکز و ساختمان‌های آموزشی در مناطق مختلف سیستان توسط این واحد دانشگاهی امکان‌سنجی و در صورت نیاز به تأسیس این مراکز و ساختمان‌های آموزشی اقدام خواهد شد.

وی جذب دانشجوی غیرایرانی از مهرماه سال جاری را از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی زابل عنوان کرد و افزود: تبلیغات رشته‌های موجود و نحوه پذیرش در خارج از مرزها به‌ویژه کشور افغانستان از دیگر برنامه‌های سال جاری این واحد دانشگاهی است که می‌تواند در جذب و پذیرش هرچه بیشتر دانشجوی غیرایرانی مؤثر باشد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.