اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
به‌منظور کمک به آسیب‌دیدگان صورت گرفت؛

جزئیاتی از اقدامات قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در سیل سیستان و بلوچستان

جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در پی جاری‌شدن سیل در این استان تشکیل و تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهداندر پی جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان  و به زیرآب رفتن برخی از مناطق جنوبی این استان، مقرر شد کمک‌های کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌زدگان جمع‌آوری، بسته‌بندی و برای ارسال به مناطق سیلزده در اختیار نیروهای افتخاری قرارگاه جهادی قرار گیرد.

قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این روزهای سخت و دشوار که هم‌میهنان و به‌ویژه هم‌استانی‌های عزیز دچار سیل و خسارت‌های مالی و جانی بسیاری شده‌اند و از کاشانه و مسکن خود به‌دور هستند و نیاز مبرم به کمک‌های مردمی دارند درصدد برآمده تا مرهمی باشد بر زخم‌های این عزیزان تا یاری‌رسان ایشان باشد.

در همین راستا در جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه که با حضور سلطانعلی میر دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان  در واحد زاهدان این دانشگاه برگزار شد، مقرر شد  کمک‌های نقدی و غیرنقدی کارکنان و استادان واحدهای دانشگاهی استان جمع‌آوری و با هماهنگی ستاد بحران و هلال احمر به سیلزدگان تحویل شود.

در این جلسه تأکید شد که با توجه به شرایط جوی و احتمال جاری شدن و آب‌گرفتگی، دیگر مکان‌های قرارگاه جهادی واحدها و مراکز دانشگاهی  آماده‌ بوده و هماهنگی لازم با ستاد بحران شهرستان‌ها را داشته باشند و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ورود خسارت احتمالی به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان را اتخاذ کنند و به‌منظور اسکان سیل‌زدگان سوله‌های ورزشی و مکان‌های اقامتی را در اختیار ستاد بحران و هلال احمر قرار دهند.

در همین راستا با اعلام شماره حساب برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به سیلزدگان و اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌ها از دیگر اقدامات انجام شده در جلسه ستاد قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی بود و اعلام شد که اقلام و کمک‌های مورد نیاز مردم سیلزده شامل آب معدنی، پتو، کنسروجات و دیگر اقلام بررسی و برای تهیه به سازمان مرکزی و استان‌های همجوار اعلام شود.

یکی از موارد دیگر که در جلسه این ستاد مصوب شد، پخت غذای گرم توسط واحد چابهار و توزیع بین سیل‌زدگان است

قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در سیل شمال استان در  سال گذشته نیز با استقرار در محل، منشأ خدمت مناسبی برای ارائه خدمات به هم‌استانی‌های آسیب‌دیده از سیل بود.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.