اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).

حضور پرشور هیات رئیسه، اساتید و کارکنان دانشگاه در راهپیمایی روز قدس+تصاویر

هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویاندانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت و اعلام کردند که روز قدس، روز تجلی صلابت و عظمت جهان اسلام، روزنماد آزادی خواهی و روز حمایت از مظلومان در برابر ستمگران و متجاوزان است، مردم مسلمان و عدالت خواه جهان در این روز یک صدا ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش مستکبران و غاصبان جهان رسانده و علیه کفر، استکبار، صهیونیزم و امپریالیسم مستکبر و جنایتکار فریاد زدند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با تاًکید بر اینکه، امسال با توجه به تحولات منطقه و به ویژه حوادث تروریستی تهران که با حمایت و پشتیبانی دولتهای اشغالگرو تروریسم اسرائیل و آمریکا انجام شد، اهمیت روز جهانی قدس بیش از سالهای گذشته است ، اعلام کردند با سلاح قلم، اندیشه و دانش ، همراه و همگام با ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی ضمن بیعت مجدد با آرمان های مقدس امام خمینی (ره) ، بنیانگذار جمهوری اسلامی و پیروی از منویات حضرت آیت الله خامنه ای ، رهبر انقلاب اسلامی، بار دیگر به حق بودن و مظلومیت مردم فلسطین را نه تنها با فریاد بلکه با حضور خود به منصه ظهور می گذاریم.