اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دکتر میر تاکید کرد

خدمات‌رسانی بی‌وقفه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به تشریح خدمات‌ شبانه‌روزی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان پرداخت.

دکتر سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان گفت: در ساعات اولیه اعلام هشدار برای سیل در استان، قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و برنامه‌ریزی ها و اقدامات لازم برای کمک به مردم سیل‌زده صورت گرفت.

وی با بیان اینکه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی قبل از وقوع سیل و با اطلاع از هشدارهای سازمان هواشناسی، در حالت آماده‌باش قرار گرفت، اظهار داشت: هماهنگی با ستاد بحران استان، برنامه‌ریزی برای لغو امتحانات دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان، آمادگی برای اسکان مردم سیل‌زده در اقامتگاه های دانشگاه آزاد اسلامی و... ازجمله فعالیت های این قرارگاه بود.

دکتر میر با بیان اینکه بارش سیل‌آسای باران از دو روز پیش در استان سیستان و بلوچستان متوقف شده است، گفت: پس از وقوع سیل، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به صورت بیوقفه در قالب قرارگاه جهادی دانشگاه به ارائه خدمات به مردم سیل‌زده پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان ادامه داد: کمک به اسکان سیل‌زدگان، توزیع غذای گرم، برگزاری اردوهای جهادی در مناطق سیل‌زده، ارائه خدمات توسط دانشجویان پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مردم سیل‌زده و... ازجمله اقدامات قرارگاه جهادی است که کماکان و تا پایان حل مشکل ادامه خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان نیازمند یاری و کمک مردم کشور هستند. همکاران دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی خود به قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در استان سیستان و بلوچستان، به مردم نیازمند این استان کمک کنند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.