اخبار

دکتر میر مطرح کرد:

خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان؛ دستاورد مهم انقلاب اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، سلطانعلی میر روز گذشته در همایش انقلاب اسلامی و بسیج اقشار که به‌مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر برگزار شد، اظهار کرد: مردم نیکشهر در تمام عرصه‌ها همگام با سایر آحاد جامعه در کنار رهبری و مسئولان بوده‌اند

وی افزود: خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بوده و شاخصه مهم این نظام تقویت وحدت و همگرایی در جامعه و حضور مؤثر در معادلات منطقه‌ای و جهانی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر نیز در این همایش برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی به مردم و مناطق محروم را تشریح کرد.

موسی رئیسی افزود: از بدو تأسیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه محروم نیکشهر که باید آن را یکی از ثمره‌های انقلاب اسلامی برشمرد به مشتاقان تحصیلات عالی در این منطقه کمک بسیاری شده است.

حجت‌الاسلام احمد لطفیان‌سرگزی امام‌ جمعه نیکشهر نیز از جمله سخنرانان این مراسم بود که  دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه‌ها از جزئیات سخنرانی وی در این مراسم بود.

به گزارش روابط عمومی استان، در ادامه مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان به همراه سایر مسئولان شهرستان با خانواده شهید عصا کریمی یکی از شهدای جنگ تحمیلی دیدار و با حضور در بیمارستان محمدرسول الله (ص) شهرستان از مجروحین حادثه تروریستی ۱۳ بهمن ناحیه مقاومت بسیج سپاه عیادت کردند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.