اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

خون شهدای دانش‎آموز بر دیوار مساجد سیستان و بلوچستان نقش بسته است

دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: شهدای دانش‌آموز این استان نه در جبههها و جنگ؛ بلکه در مساجد و مدرسه، جانشان را نثار انقلاب و آرمان‌های اسلام و ایران کردند و خون آنان بر دیوار مساجد نیز نقش بسته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، روز گذشته همزمان با بازگشایی مدارس در سراسر میهن اسلامی سلطانعلی میر دبیر هیئت‌امنای استان سیستان و بلوچستان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور معاون سمای زاهدان و جمعی از مدیران مدارس سما در جمع دانشآموزان مدرسه پسرانه سمای زاهدان با نواختن زنگ مدرسه شروع سال تحصیلی  ۹۹-۹۸ را اعلام کرد

دبیر هیئت‌امنای سیستان و بلوچستان در این مراسم پس از به صدا درآوردن زنگ آغاز سال تحصیلی در جمع مسئولان و مدیران مدارس سمای زاهدان به ایراد سخنرانی پرداخت و درباره حماسه هفته مقدس یاد و خاطره شهدای دانشآموز استان سیستان و بلوچستان را گرامی داشت و اظهار کرد: شهدای دانش‌آموز استان سیستان و بلوچستان نه در جبههها و جنگ؛ بلکه در مساجد و مدرسه، جانشان را نثار انقلاب و آرمان‌های اسلام و ایران کردند که در این استان خون شهدای دانشآموز بر دیواره مساجد نیز نقش بسته است.

میر اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی در مدارس سما را با اهداف آموزش و پرورش در راه اعتلای نظم و رسالت عظیم انقلاب یکی دانست و هدف از تأسیس و گسترش مدارس سما پرورش دانشآموزان مستعد برای ورود به دانشگاه دانست و با توجه به امکانات، تجهیزات ساختاری و آموزشی مطلوب مدارس سما به استقبال خوب خانوادهها از تحصیل فرزندنشان در این مدارس اشاره کرد.

به گزارش آنا؛ مدرسه شعبه یک  پسرانه سمای زاهدان در بهترین مکان شهر زاهدان با  ۲ هزار متر فضای آموزشی در سه طبقه با سابقهای ۲۲ ساله در امر آموزش و آمار ۵۳۰ دانش‌آموز در دورههای پیش‌دبستانی و ابتدایی با کادر مجرب پرسنلی و آموزشی ممتاز کشوری به‌عنوان یکی از مدارس مورد استقبال خانواده‌ها برای تحصیل فرزندانشان است که اشرف‌السادات طباطبایی مدیر این دبستان در سال ۹۷ در همایش کشوری مدیران مدارس سما به عنوان مدیر نمونه معرفی شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.