اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

دانشگاه‌ها در انجام رسالت با هدف خدمت به مردم و جامعه از هم جدا نیستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دانشگاه‌ها در انجام رسالت با هدف خدمت به مردم و جامعه اسلامی از هم جدا نیستند و هر کدام در حوزه‌ای به انجام خدمات‌دهی به هم‌وطنان اهتمام دارند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زهدان،سیدمحمد هاشمی‌شهری در همایش پیاده‌روی هیئت رئیسه، کارکنان، استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان که به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه‌ها در انجام رسالت با هدف خدمت به مردم و جامعه اسلامی از هم جدا نیستند و هر کدام در حوزه‌ای به انجام خدمات‌دهی به هم‌وطنان اهتمام دارند. دانشگاه علوم پزشکی در بعد آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه در ابعاد دیگر آموزشی فعالیت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود:  دانشگاه علوم پزشکی و مدافعان سلامت در همه ادوار و اکنون در شرایط کرونا با ازخودگذشتگی و همکاری و همراهی مردم توانستند در مهار ویروس منحوس کرونا اقدامات شایسته‌ای را به انجام برسانند.

سلطانعلی میر، دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز با اهدای تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از همراهی در مسائل آموزشی و حسن میزبانی درباره برگزاری همایش پیاده‌روی دانشگاه قدردانی کرده و به بیان ویژگی‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

به گزارش آنا، این همایش که با هدف بزرگداشت یاد و خاطر دلاوری و رشادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی از مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان تا مزار شهدای گمنام آرمیده در پردیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار و شرکت‌کنندگان  با حضور در مزار شهدای گمنام پردیس علوم پزشکی زاهدان با نثار گل و ذکر فاتحه یاد شهید گرانقدر سردار دل‌ها و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.