اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس شورای شهر فنوج:

دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان «فنوج» مرکز آموزشی راه‌اندازی کند

رئیس شورای اسلامی شهرستان «فنوج» سیستان و بلوچستان خواستار راه‌اندازی مرکز آموزشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نیکشهر،محمدامین محمدی صبح امروز در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهرستان فنوج با سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اشتیاق تحصیل دانشگاهی بین جوانان این شهرستان و به‌دلیل اعتبار ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ کیفی و کمی تمایل خود را بر همکاری در راه‌اندازی مرکز آموزشی اعلام می‌کنیم.

سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان نیز گفت: با توجه به تصویب راه‌اندازی ۲۰ ساختمان آموزشی در ۲۰ نقطه از این استان در شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در صورت آماده‌سازی بستر و زمینه، تخصیص ساختمان آموزش، امکانات و تجهیزات دانشگاه این آمادگی را برای راه‌اندازی و جذب دانشجو از مهرماه ۹۸ دارد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.