اخبار

کمالیان:

دانشگاه آزاد اسلامی نماد فکر، توسعه و خرد است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی را پیشرو در توسعه فرهنگ، دانش، پژوهش، اقتصاد کشور دانست و گفت: این دانشگاه نماد فکر، توسعه و خرد است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی واحد زاهدان، دکتر امینرضا کمالیان در جلسه مشترک شورای استان و ششمین جلسه شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد فرهنگی و علمی تاکید دارد که الگوهای رفتاری بر اساس ارزشهای اسلامی و فرهنگی هر جامعه، بسترساز اقدامات نوآورانه است.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: هر اقدام نوآورانهای در جامعه که به وسیله دانشجویان و استادان انجام میشود، با زیربنای فرهنگی و بر اساس ارزشهای اسلامی پایه گذاری شدهاست و این ارزشها یک منبع مفید برای ایجاد فرصت بوده و استفاده بهینه از این فرصتها، کارآفرینان را برای انجام فعالیتهای مفید آماده و ترغیب میکند تا بتوانند در مسیر رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی گام بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بیان کرد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی در تهران میتواند به عنوان کارنامهای از عملکرد فرهنگی دانشگاه باشد، هر فعالیت و عملکردی که در این نمایشگاه به منصه ظهور میرسد نمادی از ارزشهای اسلامی و فعالیتهای انجام شده در این راستا بوده و گویای تلاشهای دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت دانشجویان متعهد و متخصص است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان موفق شد خوش بدرخشد و رتبه برتر این نمایشگاه را به خود اختصاص دهد، عنوان کرد: امیدواریم کارنامه این واحد دانشگاهی در حوزه دستاوردهای فرهنگی نیز همانند پژوهشی درخشان بوده و نتایج زحمات این حوزه، کسب رتبه های برتر در نمایشگاه باشد.

در بخش دیگری از این جلسه دستورالعمل برپایی نمایشگاه تشریح و درباره مسائل کلان دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.