اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دکترمیر عنوان کرد؛

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برتر در حوزه مدارس سما

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در بسیاری از شاخص‌های ارزیابی و در حوزه مدارس سما از واحدهای برتر است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، سلطانعلی میر در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: این واحد دانشگاهی در بسیاری از شاخص‌های ارزیابی در جایگاه خوبی میان واحدهای استان قرار دارد و در حوزه مدارس سما از واحدهای برتر است.

وی با تأکید بر جذب خوب دانشجو توسط پردیس‌های دانشگاهی منطقه سیستان گفت: در راستای اجرای عدالت آموزشی با راه‌اندازی پردیس‌های دانشگاهی در مناطق محروم و کمتر برخوردار، آموزش را به در منازل و خانه‌ها برده‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان بالابردن کیفیت و کمیت این پردیس‌ها و مدارس سما در حوزه‌های مختلف را خواستار شد و بیان کرد: مدارس باید به‌گونه‌ای ارتقا پیدا کنند که به انتخاب نخست دانش‌آموزان تبدیل شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، اجرای طرح آمایش رشته‌ها در سه حوزه شمالی، میانی و جنوبی توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان را یادآور شد و افزود: ایجاد رشته‌های جدید با توجه به نیاز جامعه و بازار کار هر منطقه می‌تواند در رشد جذب دانشجو مؤثر باشد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان فعالیت‌های فرهنگی پردیس‌های حوزه سیستان را ستود و اظهار کرد: فعالیت‌های فرهنگی این پردیس‌ها قابل الگوبرداری توسط سایر پردیس‌های دانشگاهی استان است.

میر با تأکید بر برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل مبنی بر برگزاری همایش ملی قیام مردم سیستان به خونخواهی حضرت امام حسین‌(ع) گفت: دبیرخانه هیئت امنای استان از این همایش با تمام توان حمایت می‌کند.

وی حمایت از طرح‌های پژوهشی، مراکز رشد، سراهای نوآوری و شرکت‌های دانش‌بنیان را از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان عنوان و ابراز امیدواری کرد که این مراکز بتوانند منابع درآمدهای غیرشهریه‌ای دانشگاه را افزایش دهند و وابستگی واحدهای دانشگاهی استان به شهریه را کم کنند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.