اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
دکترمیر در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی زابل:

دفاع مقدس تابلوی معرفی اخلاص و سلحشوری سیستانی‌هاست

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: رزمندگان سیستانی از دورترین نقطه ایران اسلامی به جنگ و درگیری به جبهه‌ها اعزام شدند و در لشکر ۴۱ ثارالله جانانه فداکاری کردند و دفاع مقدس تابلوی معرفی اخلاص و سلحشوری سیستانی‌هاست.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از زابل، سلطانعلی میر در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل به حاضران در این مراسم خیرمقدم گفت و بیان کرد: یادواره‌ای که به نام شهیدان گمنام مزین است با همکاری همکاران‌مان در واحد بین‌المللی زابل و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه زابل برنامه‌ریزی شده است.

وی یاد و خاطره همرزمان شهیدش را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت و اظهار کرد: رزمندگان سیستانی از دورترین نقطه ایران اسلامی به جنگ و درگیری به جبهه‌ها اعزام شدند و در لشکر ۴۱ ثارالله جانانه فداکاری کردند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان دفاع مقدس را تابلوی معرفی اخلاص و سلحشوری سیستانی‌ها دانست و عنوان کرد: این افتخار بزرگی است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند «من سیستان را با حاج‌قاسم میرحسینی قائم‌مقام لشکر ۴۱ ثارالله می‌شناسم».

به گزارش آنا، یادواره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور استادان، دانشجویان، کارکنان، مردم شهیدپرور سیستان و جمعی از مسئولان استانی در واحد بین‌المللی زابل برگزار شد.

 

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.