اخبار

دانشگاه آزاد اسلامی در افق 1404

دکتر سلطانعلی میر: قطب های علمی متناسب با پتانسیل و ظرفیت هر منطقه در واحدها شکل گیرد

دکتر سلطانعلی میر گفت: در راستای رسیدن به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1404 انتخاب اول داوطلبان باشد، باید قطب های علمی متناسب با پتانسیل و ظرفیت هر منطقه در واحد های دانشگاهی شکل گیرد.

دکتر سلطانعلی میر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تاکیدات دکتر طهرانچی مبنی بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید در سال 1404 انتخاب اول داوطلبان باشد، گفت: برای رسیدن به این هدف دانشگاه باید از آموزش محور صرف خارج شده و به دانشگاهی تبدیل شود که حلال مشکلات جامعه باشد.

وی افزود: اگر این احساس در جوانان بوجود آید که آینده آنها و جامعه با دانشگاه گره خورده و دانشگاه حلال مشکل آنها خواهد بود بدون شک این دانشگاه برای آنها به انتخاب اول تبدیل می شود.

دکتر میر با تاکید بر اینکه اصلاح و بروز رسانی رشته های درسی دانشگاه با توجه به نیاز جامعه باید در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی قرار گیرد، گفت: دانشگاه باید بتواند تحول ساختاری ایجاد کرده و فرآیند های اجرایی و نظام سخت بوروکراتیک را اصلاح کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان خاطر نشان کرد: برای رسیدن به این هدف که دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب اول داوطلبان باشد باید تربیت جوانان اسلامی، مذهبی، متخصص و متعهد در تراز انقلاب در دستور واحدها قرار گیرد و اساتید جوان، انقلابی اهل علم و متعهد جذب شوند.

وی افزود: همچنین جذب نخبگان توسط دانشگاه آزاد اسلامی، تعریف قطب های علمی متناسب با پتانسیل و ظرفیت هر منطقه با توجه به مرز، دریا، معدن، کویر، نیاز کشورهای همسایه، بافت فرهنگی اجتماعی، اقتصادی، صنایع دستی گردشگری می تواند سیاست های درستی برای رسیدن به هدف مذکور باشد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.