اخبار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

رفتار متولیان فرهنگی، الگوی دانشجو قرار می‌گیرد

 

 

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رفتار متولیان فرهنگی، الگوی دانشجو قرار می‌گیرد عنوان کرد که بیش از 50 حافظ قرآن دانشجو در این دانشگاه وجود دارد که از این فرصت باید به بهترین نحو استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان، دکتر سلطانعلی میر در جلسه شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در واحد زابل با تاکید بر اخلاق مداری دست اندرکاران حوزه ی فرهنگی ذانشگاه ها گفت: تکریم قشر مخاطب، باید در دستور کار حوزه های فرهنگی قرار گیرد.

وی با مخاطب قرار دادن معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های آزاد استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: به عنوان متولیان باید هویت فرهنگی خود را به قشر مخاطب بقبولانیم تا آنها نیز از رفتار ما الگو بگیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، با تاکید بر فعالیت های ابتکاری قرآنی و اجرای برنامه های ابلاغی قرآن و عترت تصریح کرد: بیش از 50 حافظ قرآن دانشجو در دانششگاه آزاد استان سیستان و بلوچستان داریم که از این فرصت باید به بهترین نحو استفاده کنیم.

میر، فعال کردن کانون های فرهنگی دانشجویی و اهمیت ویژه به انتشار نشریه های دانشجویی را از معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان را خواستار شد و پیشنهاد کرد که برای تشویق دانشجویان و کانون های برای انتشار نشریه در واحد های دانشگاهی جشنواره نشریات دانشجویی برگزار شود.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری همایش های فرهنگی و فاصله گرفتن واحد ها از فعالیت های روتین فرهنگی، بیان کرد: امسال همایش هایی در مبحث موعود گرایی، قیام امام حسین (ع) و گردشگری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و با محوریت واحدهای دانشگاهی، و مشارکت آن ها برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری همایش ملی دارالولایه با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری همایش های فرهنگی با مشارکت سایر ارگان ها و نهاد های فرهنگی استان در معرفی دانشگاه می تواند نقشی موثر ایفا کند و دانشگاه آزاد اسلامی نیز در راستای رسالت فرهنگ سازی خود قدم بر خواهد داشت.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.