اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

زیرساخت‌های آموزشی در پردیس‌های سیستان و بلوچستان مهیا شوند

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد که زیرساخت‌های آموزشی باید در پردیس‌های آموزشی فعال و مهیا شوند از این‌رو پیگیر مسائل مراکز آموزشی هستیم و خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سراوان، سلطانعلی میر در جلسه شورای اداری که در محل فرمانداری‌های شهرستان مهرستان، سیب و سوران برگزار شد با بیان ارتقای پردیس‌های آموزشی مهرستان، سیب و سوران اظهار کرد: زیرساخت‌های آموزشی باید فعال باشند و با یاری مسئولان شهرستانی، پیگیر مسائل مرکز آموزشی خواهیم بود.

ارائه گزارش فعالیت‌ پردیس‌های آموزشی

 فوزیه ملازهی مسئول پردیس آموزشی سیب و سوران و مهرستان نیز گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این پردیس‌های آموزشی در سال تحصیلی گذشته بیان کرد.

 

حجت‌الاسلام رضا موحد مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم درباره ولادت حضرت رسول‌الله(ص) سخنانی بیان کرد و گفت: با هم مهربان باشیم و همدیگر را ببخشیم.

افزایش رشته‌های پردیس آموزشی

مجیب حسنی فرماندار سیب و سوران نیز از مقوله آموزش و رشته‌های مدنظر در پردیس آموزشی و افزایش این رشته‌ها و مهیاکردن زیرساخت‌های آموزشی بهتر سخن گفت.

به گزارش آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان،  مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان با حضور در شورای اداری که در محل فرمانداری‌های شهرستان مهرستان، سیب و سوران برگزار شد، مشکلات و مسائل پیش روی پردیس‌های آموزشی را مطرح و برای رفع آنان به تبادل‌نظر و ارائه راهکار پرداخته و تصمیمات لازم گرفته شد.

 

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.