اخبار

مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل...

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، در این مراسم با قرائت حکم سرپرستی محمد عمرانی با اهدای لوح از زحمات محمد مجوزی در مدت مسئولیت در واحد زابل تجلیل شد.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این مراسم با اشاره به نقش ارزنده دانشگاه های منطقه سیستان در ماندگاری جمعیت و امید به آینده گفت: دانشگاه می تواند با نگاه کلان و استراتژیک به این منطقه و با فرهنگ سازی مناسب زمینه ساز تحولات عظیم اجتماعی باشد.

دکتر سلطانعلی میر عملکرد واحد زابل در زمان تصدی مسئولیت دکتر مجوزی به عنوان رئیس این واحد دانشگاهی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه با ظرفیت ها و زمینه هایی که از قبل آماده شده واحد زابل قابلیت بین المللی شدن را داراست و تلاش خواهیم کرد در راستای ارتقای این واحد به بین الملل قدم هایی مثبت برداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان تصریح کرد: ارتقای واحدهای چابهار و زابل در شمال و جنوب استان سیستان و بلوچستان با توجه به اشتراکات فرهنگی بسیار این منطقه با کشورهای همسایه پاکستان و افغانستان و فرهنگ سازی و ارتقای فرهنگی به توسعه استان کمک می کند.

دکتر محمد مجوزی رئیس سابق این واحد دانشگاهی هم توضیحاتی درباره برخی فعالیت ها از جمله افزایش تعداد 4 رشته در مقطع ارشد، ساخت ساختمان های فناوری اطلاعات شهید احمدی روشن، کتابخانه آیت الله مطهری و ساختمان اداری در دوران تصدی خود در این سمت بیان کرد و با تبریک به دکتر عمرانی و آرزوی سربلندی مجموعه دانشگاه آزاد از همه کسانی که در دوره مدیریتی خود در جهت شکوفایی هرچه بیشتر واحد زابل تلاش کردند تشکر کرد.

دکتر محمد عمرانی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل نیز با تشکر از دکتر فرهاد رهبر و دکتر میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به دلیل اعتماد به وی و سپردن مسئولیت ریاست این واحد دانشگاهی با اشاره به ظرفیت های موجود در واحد زابل گفت: این واحد با داشتن نیروهای کارآمد و متخصص، امکان توسعه کیفی آن به بهترین شکل ممکن وجود دارد.

وی از همه همکاران خود در دانشگاه آزاداسلامی واحد زابل درخواست کرد که تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت این دانشگاه انجام دهند.

سرپرست واحد زابل، ارتقای مباحث آموزشی، دانشجویی، پژوهشی، مالی و فرهنگی را از مهم ترین برنامه های خود بیان و ابراز امیدواری کرد که بتواند با همکاری و همیاری همکاران و نیروهای توانمند این واحد دانشگاهی را با توجه به پتانسیل بالای آن به جایگاه بالاتری برساند.

این مراسم با حضور حجت الاسلام رضا ایمانیخواه رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان، معاونان واحد زاهدان، هیات رئیسه واحد زابل و مدیران حوزه های مختلف این واحد دانشگاهی همراه بود.

قبل از این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، هیات همرا و دکتر عمرانی در یادمان شهدای گمنام واحد زابل حضور پیدا کردند و با غبارگ روبی یادمان شهدا، سرپرست جدید واحد زابل نخستین روز کاری خود را در این سمت آغاز کرد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.