اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
با حضور مسئولان؛

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل چابهار با حضور دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از چابهار، مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل چابهار روز گذشته در سالن کنفرانس ابن‌سینا این واحد دانشگاهی با حضور دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و جمعی از استادان و کارکنان واحد چابهار برگزار شد.

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در این جلسه با قدردانی از سعید مقدم‌بقا سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار عنوان کرد: «مدیریت امانتی است در دست افراد که باید برای انجام وظایف محوله تلاش مستمر و تأثیرگذاری انجام دهند

سلطانعلی میر با بیان وظایف سنگین مدیران در دوران خدمتشان افزود: «مدیر باید سعی کند تا در دوران مسئولیت خود خدمتی صادقانه و مخلصانه داشته باشد و ناظر بر تمام امور زیرمجموعه خود بوده و با مدیریتی قوی برای رفع مشکلات و پیشبرد اهداف عالی دانشگاه و امور مجموعه خود تلاش کند

در این جلسه حبیب پیری که طی حکمی از سوی دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار منصوب شده بود، معرفی و  بر ضرورت توجه به توسعه آموزش عالی در واحد و پردیس‌های دانشگاهی تابعه با رویکرد درنظرگرفتن اصول عمومی و رعایت دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها‌، کارایی و اثربخشی در مجموعه این واحد دانشگاهی با همدلی‌، همفکری و تلاش مضاعف تأکید شد.

به گزارش آنا، حبیب پیری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بوده و فرمانداری شهرستان زهک، معاونت فرمانداری زهک، مسئولیت راه‌اندازی و ریاست مرکز زهک و مدیریت گزینش دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان را در کارنامه کاری خود دارد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.