اخبار

با خبر خوش برای نیکشهری‌ها رقم خورد؛

سفر رئیس به جنوب سیستان و بلوچستان/ از دیدار با خانواده شهدا تا توسعه آموزش و پژوهش

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در سفر به جنوب استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهید آب‌جو دیدار کرد و در جلسه شورای اداری شهرستان نیکشهر و شورای دانشگاه آزاد اسلامی بین‌الملل چابهار حضور یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نیکشهر،سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان صبح امروز در دیدار با خانواده شهید معظم ابراهیم آب‌جو با دلجویی از این خانواده شهید اظهار کرد: امنیت و آرامش امروز میهن اسلامی و صیانت از مرزهای جغرافیایی در این برهه از زمان را مرهون و مدیون جانفشانی غیورمردان مرزنشین و خون شهدای این خطه از میهن اسلامی می‌دانیم.

وی با تأکید بر جایگاه والای خانواده شهدا و ایثارگران افزود: خانواده شهدا نور چشم‌ و چراغ راه این ملت هستند و امیدواریم همه ما ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

در پایان این دیدار به‌ پاس گذشت، ایثار و مقاومت با اهدای لوح سپاس از خانواده شهید معظم ابراهیم آب‌جو قدردانی شد.

دانشگاه آزاد اسلامی رشته‌های جدید متناسب با نیاز منطقه ایجاد کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان در ادامه در جلسه شورای اداری شهرستان نیکشهر از مسئولان برای همراهی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر قدردانی کرد و به رئیس این واحد دانشگاهی مأموریت داد تا در صورت در اختیار قراردادن ساختمان آموزشی مناسب و سایر امکانات اقدام به راه‌اندازی ساختمان آموزشی از مهرماه ۹۸ کرده و به ارائه خدمات آموزشی بپردازند.

 ضیاءالحق هاشم‌زهی فرماندار نیکشهر هم خواستار ایجاد رشته‌های جدید متناسب با نیاز منطقه شد و گفت: ساختمان آموزشی مناسب در بخش‌های بنت و لاشار برای ایجاد ساختمان آموزشی در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی قرار خواهیم داد تا متقاضیان ورود به دانشگاه در محل زندگی خود به تحصیل ادامه دهند.

دانشگاه آزاد اسلامی بین‌الملل چابهار، محور توسعه آموزشی و پژوهشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان در سفر به جنوب این استان با حضور در شورای دانشگاه آزاد اسلامی بین‌الملل چابهار هم اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود منطقه و هم‌مرزی با کشورهای حوزه خلیج‌فارس و مرزهای خاکی با پاکستان تقویت و جذب دانشجوی خارجی در رشته‌های مختلف یکی از اولویت‌های مهم دانشگاه است که می‌تواند به پیشبرد اهداف ملی و منطقه‌ای منجر شود.

میر با حضور در شهرستان پیشین نیز در نشست مشترک با اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری و بخشداری پیشین برای اهدا و واگذاری زمین برای ایجاد سایت مستقل دانشگاه آزاد اسلامی بین‌الملل چابهار رایزنی کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بین‌الملل چابهار به محور ارزشمند توسعه آموزشی و پژوهشی در استان سیستان و بلوچستان تبدیل خواهد شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.