اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
آیت‌الله محامی:

سهم دانشگاه آزاد اسلامی در پشتیبانی از تولید مشخص شود

 

نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سهم دانشگاه آزاد اسلامی باید در پشتیبانی از تولید مشخص شود، گفت: تعریف پروژه‌های علمی ازجمله موارد مدنظر برای تحقق شعار سال باشد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، آیت‌الله مصطفی محامی در دیدار رئیس، اعضای هیئت رئیسه و جمعی از معاونان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری سلسله جلسات راهبردی دانشگاه از موضوعات مهمی است که باید تداوم داشته باشد و خروجی آن به‌صورت منشوری مدون و سند برای انجام کار مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور سیاست‌ها و راهبردهایی را دنبال می‌کند؛ اما در سیستان‌ و بلوچستان با توجه به محرومیت‌های موجود و موقعیت مرزی و تنوع قومی و مذهبی باید سیاست‌های بومی متناسب با نیاز منطقه در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، تربیتی، فرهنگی، اجتماعی و بصیرتی در دستور کار قرار بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان، خواستار توسعه پردیس‌ها و مجموعه‌های آموزشی شد و اضافه کرد: باید در کنار توسعه کمّی، توسعه کیفی نیز مد نظر قرار گیرد و نباید از کیفیت آموزش و پژوهش فکری و اجتماعی غفلت کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان سیستان و بلوچستان، خواستار ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مجموعه در راستای توسعه کیفی آموزشی، پژوهشی و تربیتی شد و متذکر شد: توسعه رشته‌ها متناسب با نیاز استان از جمله رشته‌های پزشکی و صنایع و معادن می‌تواند تأثیر مثبتی در آینده استان داشته باشد.

سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۰

محامی تبیین کرد: با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، تعریف پروژه‌های علمی، افزایش تولید، مشخص کردن سهم دانشگاه در پشتیبانی از تولید و نحوه ایفای نقش سایر دستگاه‌ها باید موارد مدنظر برای تحقق شعار سال باشد.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه خواستار برگزاری همایش‌هایی با موضوعات مختلف توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان شد و خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌های متنوع با توسعه همکاری و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها به میزبانی استان و سایر کشورهای همسایه از پروژه‌های تأثیرگذار در استان خواهد بود.

وی‌ یادآور شد: شیوع ویروس کرونا کار را دشوار و آسیب‌هایی ایجاد کرده که انتظار می‌رود در صورت بازگشت به شرایط عادی سرمایه‌گذاری بیشتری در زمینه‌های فرهنگی صورت گیرد تا تأثیر آن بیش از پیش مشاهده شود.

سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار به بیان گزارشی از عملکرد این دانشگاه در سال گذشته پرداخت و تبیین کرد: یکی از سیاست‌های اصلی دانشگاه آزاد توسعه کمّی و کیفی آموزش خواهد بود و در سال جاری با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آمادگی لازم برای پذیرش دانشجو از کشورهای همسایه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان وجود دارد.

 

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.