اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
میر اعلام کرد؛

فعالیت ۲۷ پردیس آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سیستان و بلوچستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: اکنون ۲۷ پردیس آموزشی این دانشگاه در استان فعالیت‌ آموزشی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سراوان، سلطانعلی میر در جلسه شورای اداری که در بخشداری سراوان برگزار شد با بیان اینکه  دانشگاه آزاد اسلامی با سه وزارتخانه همکاری مستمری دارد، اظهار کرد: دانشگاه‌های آزاد استان سیستان و بلوچستان اکنون بیش از ۱۲۰ هزار فارغ‌التحصیل داشته‌ و ۲۷ پردیس آموزشی نیز در استان به فعالیت‌های آموزشی می‌پردازند.

دانشگاه آزاد اسلامی با داریت فرزندان کشور را به‌سوی دانش هدایت می‌کند

مهران محمودی بخشدار جالق نیز با بیان ظرفیت‌های شهر جالق عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با داریت و فعالیت‌هایی که انجام داده توانسته فرزندان این مرز و بوم را به‌سویعلم و دانش هدایت کند.

عبدالحمید پارسافر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان هم گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در پردیس آموزشی این واحد دانشگاهی در سال گذشته ارائه کرد.

 

حجت‌الاسلام رضا موحد مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان  در این جلسه نقش استاد در دانشگاه و ویژگی‌های استاد شایسته را تشریح کرد.

به گزارش آنا، سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام رضا موحد مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان سراوان که در بخشداری این شهر برگزار شد، مشکلات و مسائل پیش روی پردیس‌های آموزشی در این شهر را مطرح و برای حل آنان به تبادل‌نظر و ارائه راهکار پرداخته و تصمیمات لازم گرفته شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.