اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
فداکار تأکید کرد؛

لزوم معرفی ایده‌های کاربردی و دانش‌بنیان برای اخذ تسهیلات

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایده‌های کاربردی و دانش‌بنیان باید توسط دانشگاه معرفی و در صورت امکان برای آنها تسهیلات درنظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از چابهار، محمدمهدی فداکار در سفر به چابهار در نشست صمیمانه با اعضای هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار اظهار کرد: چابهار ظرفیت‌های خوبی دارد، دانشگاه باید در تأمین و تسهیل تجهیزات و امور مورد نیاز برای همکاری با صنعت اقدامی مؤثر انجام دهد و ایده‌های دانش‌بنیان و کاربردی را معرفی کند تا در حد امکان برای آنها تسهیلاتی در نظر گرفته شود.

وی از ارائه تسهیلات به استادان و کارکنان دانشگاه خبر داد و افزود: شرایط استفاده همکاران از این تسهیلات فراهم شده و درباره آغاز تبدیل وضعیت کارکنان اقداماتی صورت گرفته و واگذاری حداکثری اختیارات به استان‌ها و تسهیل فعالیت‌ها و امکانات رفاهی کارکنان از اولویت‌های کاری است.

مهم‌ترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات این دانشگاه رشد، ارتقای کمی و کیفی و گسترش مراکز آموزشی بوده که با کمک و مساعدت مردم منطقه در تأمین زمین و وسیله نقلیه فراهم و باعث افزایش جذب دانشجو شده و مدیریت آموزشی آن به عهده دانشگاه است.

 

سلطانعلی میر درباره توسعه پردیس‌های آموزشی و صورت‌جلسات واگذاری زمین پردیس‌ها و زمین واقع در زمین چابهار و پروژه سرمایه‌گذاری و گردشگری در روستای «درک» چابهار و وضعیت معیشتی کارکنان و اعضای هیئت علمی و مسکن کارکنان مطالبی را عنوان کرد.

انتخاب واحد حداکثری دانشجویان چابهار در سامانه آموزشیار

حبیب پیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار نیز گزارش جامعی از وضعیت این واحد دانشگاهی، پردیس‌های ۶گانه، افزایش ثبت‌نام دانشجویان در سال تحصیلی جدید، انتخاب واحد حداکثری دانشجویان در سامانه آموزشیار، وضعیت حقوقی کارکنان و پیگیری تعاونی مسکن، همکاری و تعامل با نهادها و سازمان‌ها و آمادگی این واحد دانشگاهی برای آموزش‌های پودمانی و دوره‌های کوتاه‌مدت مورد نیاز ستاد توسعه سواحل مکران، آموزش زبان انگلیسی، برگزاری کلاس هوشمند و... مطالبی را عنوان کرد.

به گزارش آنا، محمدمهدی فداکار در سفر به چابهار از پردیس کنارک و مجتمع فولاد مکران بازدید و با دبیر ستاد توسعه سواحل مکران، هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار دیدار کرد.

طرفین در این دیدار درباره زمینه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی، شیلات و گردشگری بحث و تبادل‌نظر کردند و مقرر شد با کار کارشناسی تفاهم‌نامه‌ای در این باره منعقد شود.

 

در ادامه این بازدید با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری درباره توسعه سواحل مکران، دیداری با حضور دبیر ستاد توسعه سواحل مکران صورت پذیرفت و درباره تربیت نیروی انسانی در حوزه‌های تخصصی شهرستان و استفاده از امکانات آموزشی دانشگاه برای برگزاری دوره‌های پودمانی ستاد توسعه سواحل بحث و تبادل‌نظر و مقرر شد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار و ستاد توسعه سواحل مکران منعقد شود.

 

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.