اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان:

متولیان فرهنگی در تشویق جوانان و تسهیل ازدواج آسان تلاش کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان توصیه کرد که متولیان فرهنگی در تشویق جوانان و تسهیل ازدواج آسان برای قشر جوان فعال باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نیکشهر، سلطانعلی میر در مراسم ازدواج دانشجویی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر برگزار شد با بیان اهداف برگزاری جشن ازدواج دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در همه واحدهای کشور در اجرای فرمان‌ مقام معظم رهبری درباره برگزاری مراسم ازدواج این سنت پیامبر اکرم(ص)، پیش‌قراول این کار فرهنگی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با توصیه به متولیان فرهنگی در تشویق جوانان و تسهیل ازدواج آسان برای قشر جوان افزود: این دانشگاه از برگزاری چنین مراسمی استقبال کرده و برای برگزاری آن حمایت می‌کند.

میر تأکید کرد: دانشجویان در زندگی سیره و روش حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) که همان ساده زیستی است را سرلوحه و الگوی زندگی خویش قرار دهند تا در امور زندگی موفق باشند.

به گزارش آنا، در پایان مراسم با اجرای برنامه‌های شاد و نواختن موسیقی توسط هنرمندان محلی و اهدای گل و پرداخت کارت هدیه نقدی به ۱۰ زوج دانشجو از اقدام این دانشجویان تجلیل شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.