اخبار

در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه تشریح شد؛

مصوبات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان/ واحد زابل بین‎المللی شد

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از تأیید دستورکارهای چهاردهمین جلسه هیات امنای این استان خبر داد.

دکتر سلطانعلی میر در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان٬ با اعلام مصوبات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اکثریت آرا گفت: در چهاردهمین جلسه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که با حضور دکتر علیرضا منادی معاون امور مجلس و نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد پس از بررسی بودجه پیشنهادی برای سال 1397 این برنامه بودجه مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ساختار سازمانی واحدها و مراکز دانشگاهی استان نیز تأیید و پس از بررسی رزومه، اعضای پیشنهادی برای عضویت در کمیسیون دائمی هیات امنای استان و اعضای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیات امنا با رای و تصویب اعضا انتخاب شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: طرحهای پیشنهادی سرمایهگذاری دانشبنیان در حوزههای صنایع غذایی، الکترونیک و صنایع، نرمافزار وIT، فرآوری مواد معدنی، نظامی و کشاورزی و طرحهای پیشنهادی سرمایهگذاری نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی در زاهدان، خرید یا احداث مجتمع هتل آپارتمان در مشهد از محل فروش املاک و مستغلات مازاد و بلااستفاده، احداث طرح کشوری مجتمع فرهنگی، تفریحی و اقامتی در رمین چابهار و احداث مجتمع هتل آپارتمان در واحد چابهار مورد تأیید اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه تبدیل واحد زابل به واحد بینالملل زابل و تبدیل مرکز نیکشهر به واحد از دیگر مصوبات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بود، عنوان کرد: تأسیس مراکز تحقیقاتی مطالعات اقتصادی و بازاریابی جنوب شرق و مرکز تحقیقات مطالعات زنان نیز از مصوبات این جلسه بود.

میر با اشاره به تأیید پیشنهاد راهاندازی مرکز سما در قصر قند زیر نظر نیکشهر و مرکز سما میرجاوه زیر نظر سما زاهدان، عنوان کرد: با طرح واگذاری قسمتی از اراضی طرح 64 هکتاری شفا به کارکنان و اعضای هیات علمی و تاسیس پردیس پارک علم و فناوری موافقت شد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.