اخبار

معاون دانشجویی فرهنگی واحد زاهدان معرفی شد

دکتر مسعود اکبری‌زاده در مراسمی به عنوان معاون دانشجویی فرهنگی واحد دانشگاهی زاهدان منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومي واحد زاهدان، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این مراسم از زحمات دکتر حمیدرضا مبصر معاون سابق دانشجویی واحد زاهدان قدردانی و اکبری‌زاده را به عنوان معاون دانشجویی فرهنگی این واحد دانشگاهی معرفی کرد.

دکتر امین‌رضا کمالیان گفت: در تشکیلات جدید دانشگاه آزاد اسلامی به منظور چابک‌سازی و کاهش بروکراسی سازمان، طرح تجمیع انجام و در این راستا معاونت فرهنگی و دانشجویی ادغام شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با بیان اینکه رسیدن به نتایج مطلوب به صورت فردی امکان‌پذیر نیست، عنوان کرد: اگر همکاران همراهی و همدلی نداشته باشند هیچ مدیری موفق نخواهد شد، پیشرفت و توسعه هر سازمان و ارگان بستگی به تلاش یکنواخت همه‌ی کارکنان دارد.

این مسئول افزود: اگر تقسیم‌بندی در سازمان‌ها انجام می‌شود تنها به دلیل استفاده بهینه از تخصص افراد است، در اصل سازمان یک واحد بوده و تقسیمی وجود ندارد.

کمالیان با توجه به موفقیت مدیریت مشورتی گفت: مشورت با صاحبان اندیشه، مسیر را برای رسیدن به اهداف عالی هموار می‌کند، هر مدیری برای انجام کارهای مهم و ارزنده نیازمند مشاوره و مشورت بوده و مشورت یکی از پشتوانه‌های بزرگ مدیران موفق است.

وی با تاکید بر اهمیت مباحث فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود جامعه باید حوزه‌ی فرهنگی و دانشجویی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم یک پاسخ‌گوی صحیح و مناسب برای قشر دانشجو و خانواده‌های آنان باشیم.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: دانشگاه به عنوان محیطی برای تبیین الگوهای مناسب قشر جوان و پویای جامعه باید در چارچوب ارزش‌های اسلامی حرکت کند تا بتواند در این چارچوب الگوهای مناسبی را برای دانشجو ارائه نماید.

کمالیان با بیان اینکه باید گسترش تفکرات در محیط دانشگاه در چارچوب ارزش‌های اسلامی و دینی انجام شود،‌ گفت: برای رسیدن به این هدف باید در مسیر همدلی و هم‌زبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایجاد شده‌است، حرکت کنیم.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در حوزه‌ فرهنگی فعالیت‌های ارزنده و چشم‌گیری داشته و کارنامه‌ درخشانی را در این بخش دارد.

در بخش دیگری از این مراسم مسعود اکبری‌زاده با قدردانی از زحمات حمیدرضا مبصر در حوزه‌ دانشجویی، گفت: برای رسیدن به اهداف بزرگ باید موانع و مشکلات موجود مرتفع شوند و برای این امر باید از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های کارکنان حوزه استفاده کرد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان افزود: استفاده از تجارب کارکنان و شناخت مهارت‌های آنان اولین قدم در راه رسیدن به هدف است.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.