اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
حجت‌الاسلام موحد:

ولایت‌محوری شهید سلیمانی الگوی جوانان و آیندگان باشد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان تأکید کرد: ولایت‌محوری شهید حاج‌قاسم سلیمانی زبانزد بود و می‌تواند الگویی برای جوانان و آیندگان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، مراسم نخستین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی به همت حوزه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونت فرهنگی در روز نخستین سالگرد شهادت شهید والامقام حاج‌قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار با حضور اعضای هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در مسجدالنبی این دانشگاه برگزار شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در این مراسم با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی انسانی خاکی بود که به‌واسطه تهذیب نفس آسمانی شد به تبیین نقش وی در ایجاد امنیت در منطقه پرداخت.

حجت‌الاسلام رضا موحد اظهار کرد: پایان داعش دست‌پرورده استکبار و آمریکا که کشورهای عراق، سوریه و لبنان را برای اهداف آمریکا و خدشه  واردکردن به چهره اسلام کانون فعالیت خود قرار داده و جنایات گسترده در این کشورها و منطقه ایجاد کرده بود، به‌واسطه شجاعت و دلاوری این فرمانده سپاه  اسلام صورت گرفت.

 

وی یکی از خصیصه‌های بارز این شهید بزرگوار را تواضع و خضوع در برابر ولایت دانست و بیان کرد: ولایت‌محوری شهید حاج‌قاسم سلیمانی زبانزد بود که می‌تواند الگویی برای جوانان و آیندگان باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان رمز مقاومت و پیروزی مقابل توطئه دشمنان را حضور حول محور ولایت دانست.

به گزارش آنا، ادامه این مراسم با مدیحه‌سرایی، نوحه‌خوانی و ذکر مصیبت با فضای معنوی خاصی همراه بود و شرکت‌کنندگان با حضور در مزار شهید گمنام واحد زاهدان و ذکر فاتحه با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.