اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان :

پردیس دانشگاهی هیرمند ۷۰۰ دانشجو دارد

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد که حدود ۷۰۰ دانشجو در پردیس هیرمند این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، سلطانعلی میر در دیدار با مهدی سرحدی فرماندار شهرتان هیرمند هدف از راه‌اندازی پردیس‌های دانشگاهی در مناطق کمتر برخوردار را کمک به مردم و اقشار محروم این مناطق برای ادامه تحصیل عنوان کرد.

وی گفت: «تاکنون حدود ۷۰۰ دانشجو در پردیس هیرمند مشغول به تحصیل هستند که با توجه به راه‌اندازی این مرکز در مهر ۹۸ آمار خوب و قابل قبولی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بین‌المللی هیرمند استقبال کرد و ادامه داد: «برای ایجاد این مرکز باید مجوزهایی اخذ شود که ما در پی دریافت این مجوزها خواهیم بود و امکانات و تجهیزاتی از قبیل ساختمان و مکانی برای تشکیل کلاس‌های آموزشی با استانداردهای مرکز بین‌المللی باید از طرف فرمانداری این شهرستان تأمین شود

به گزارش آنا، فرماندار هیرمند و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه از زمینی که توسط یک واقف به پردیس هیرمند اهدا شده است، بازدید کردند.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.