اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

کار مدافعان سلامت تداوم راه رزمندگان دفاع مقدس است

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، کار مدافعان سلامت را تداوم راه رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست که با گذشت از جان خود در خط مقدم در راستای حفظ سلامتی هموطنان جانفشانی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زاهدان، اختتامیه مراسم هفته دفاع مقدس با حضور مدافعان سلامت در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و حراج هاکوپیان شهید تازه شناسایی شده برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این مراسم کار مدافعان سلامت را در راستای تداوم راه رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست که با گذشت از جان خود در خط مقدم برای حفظ سلامتی هموطنان جانفشانی می‌کنند.

سلطانعلی میر با بیان اینکه در این برهه حفاظت و حراست از هموطنان برعهده مدافعان سلامت است، اظهار کرد: امروز که برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام در مزار شهدا حضور داریم، عهد می‌بندیم برای حفظ حریم سلامت مردم و میهن اسلامی جان‌فشانی کنیم.

 

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز بیان کرد: جامعه پزشکی و پیراپزشکی امروز در صحنه دیگر از آزمون نظام جمهوری اسلامی قرار گرفتند و باید مانند رزمندگان دفاع مقدس جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای حفظ جان هموطنان از جان مایه بگذارند.

سیدمحمد هاشمی‌شهری اضافه کرد: کاهش آمار تلفات ناشی از ویروس کرونا نتیجه جانفشانی پزشکان و پرستاران بوده و امیدواریم به‌زودی از این مرحله بحرانی گذر کنیم.

 

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.