اخبار

رئیس دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان:

۳واحد آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دو واحد مدرسه سما و مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خاش، سلطانعلی میر ظهر امروز در دیدار با صاحب‌گل صالحی  فرماندار جدید شهرستان خاش ابراز امیدواری کرد که با شناختی که از سابقه همکاری مشترک با وی دارد، دانشگاه آزاد اسلامی در خاش نیز بتواند در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بهتری را به نظام آموزشی کشور ارائه کند.

وی گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های موجود خاش و همکاری دستگاه‌های مربوط، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش مهرماه ۱۳۹۸ در شهر نوک‌آباد پذیرش دانشجو می‌پذیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از تأسیس ساختمان آموزشی در بخش ایرندگان خبر داد و تصریح کرد: سال جاری دو واحد مدرسه سما (مقطع ابتدایی و متوسطه اول) و مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش راه‌اندازی می‌شود.

میر ابراز امیدواری کرد که با توجه به وجود ۱۰ مرکز تحقیقاتی از جمله مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گردشگری، با همکاری فرمانداری و منابع طبیعی خاش در صورت واگذاری زمین مناسب، مجتمع گردشگری، فرهنگی و رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی در دامنه تفتان راه‌اندازی شود.

فرماندار جدید خاش نیز با بیان خاطرات گذشته و همکاری مشترک، از سلطانعلی میر به‌ عنوان استاد و همکار قدیمی یاد کرد و این دیدار را به فال نیک گرفت.

صاحب‌گل صالحی درباره همکاری همه‌جانبه فرمانداری خاش با دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق اهداف و برنامه‌های آتی این دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.