اخبار

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
میر در گفتگو با آنا:

۳۰رشته‌ تحصیلی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزوده شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: با توجه به ظرفیت‌های منطقه‌ای و قابلیت واحد‌های دانشگاهی تعداد ۳۰ رشته/ محل تحصیلی به رشته‌های این دانشگاه افزوده شد.

سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زاهدان اظهار کرد: با توجه به پیگیری و بررسی طرح آمایش رشته‌ها و ظرفیت‌های منطقه ای و قابلیت واحد‌های دانشگاهی آزاد اسلامی استان تعداد ۳۰ رشته/ محل تحصیلی به رشته های این استان افزوده شد.

وی عنوان کرد: در حال بررسی برای افزایش تعدادی رشته دیگر با توجه به نیازمندی های استان و بر اساس استقبال و علاقه‌مندی دواطلبان به این رشته ها هستیم. دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری غیر وابسته به منابع دولتی و از بطن مردم  توانسته گام مؤثری در ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش در کشور و استان بردارد.

میر افزود: این دانشگاه توانسته کمک قابل توجهی در تحقق رؤیاهای تحصیلی مشتاقان علم اندوزی بردارد به‌صورتی که در هر خانواده ایرانی می‌توان آثار این خدمات ارزنده را مشاهده کرد و دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان با بالاترین استانداردهای آموزشی جزء محدود دانشگاه های  کشور است که در رشته های پزشکی، پیراپزشکی، مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی توانسته در رفع  نیازمندی‌های استان سیستان و بلوچستان گام‌های ارزنده ای را بردارد.

 

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.