اخبار

رئیس دانشگاه آزاد زاهدان:

۸ همایش ۴۰سالگی انقلاب در دانشگاه‌آزاد سیستان‌وبلوچستان برگزار شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان همایش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در واحد زاهدان را هشتمین همایش چهل سالگی انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از زاهدان، سلطانعلی میر صبح امروز در همایش ۴۰سالگی انقلاب اسلامی در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان مولود پرافتخار انقلاب اسلامی رسالت خطیر خود را گام‌برداشتن در مسیر تبیین ارزش‌های دینی و اسلامی انقلاب اسلامی قرار داده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی که خود از دستاوردهای عظیم و مولود انقلاب اسلامی است، مهمترین رسالت خود را تبیین و ترویج ارزشها و فرهنگ این انقلاب بزرگ و معجزه قرن میداند و در راستای لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری، مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با برگزاری سلسله همایشهای ۴۰سالگی انقلاب در تمام شهرهای استان گامی ارزنده در این مسیر برداشت تا این معجزه قرن را به صورت علمی تشریح و عمق و عظمت انقلاب اسلامی را آنگونه که شایسته است، بیان کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان عنوان کرد: همگان میدانند انقلاب اسلامی ایران تجلی حیات طیبه و تحقق‌بخش حاکمیت اسلامی در همه عرصه‌های فردی و جمعی زندگی است، دانشگاهها باید همه جهد و تلاش را به کار بندند تا در مسیر تبیین ارزشهای مقدس دینی و اسلامی انقلاب گامی ارزنده و اثربخش برداشته و موجب تعالی بیش از پیش این انقلاب بیهمتا باشند.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاهها باید با فراهم آوردن زیرساختهای لازم، فضایی را برای مقایسه ایرانِ قبل و بعد از انقلاب مهیا کنند تا به این وسیله بتوانند واقعیت‌های مهم، بااهمیت و قابل توجهی را برای نسل‌های پس از انقلاب آشکار کنند، گفت: نسل جوان و پیروان آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی، باید بدانند که انقلاب اسلامی شروع دگرگونیهای بزرگ و بنیادی در ایران و کشور‌های منطقه بود.

به گزارش روابط عمومی، همایش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با حضور فرهیختگان علمی و فرهنگی در تالار علامه حلی این واحد دانشگاهی برگزار شد و در پایان حاضران در همایش از نمایشگاه عکس و کتاب انقلاب اسلامی که در حاشیه همایش دایر بود، بازدید کردند.