اخبار دانشگاه

متن حکم دکتر فرهاد رهبر...

متن حکم فرهاد رهبر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

جناب آقای دکتر فرهاد رهبر 

با عنایت به مصوبه بیستمین جلسه فوق العاده هیئت امنا، مورخ 25-4-96 مبنی بر معرفی جنابعالی به شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بدینوسیله تا زمان تصویب آن شورای محترم، ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر علی محمد نوریان به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب می شوید.

در فرایند مصاحبه دکتری واحد زاهدان چه می‎گذرد؟

انجام مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از تاریخ 25 تیر 1396 آغاز شده و این فرایند که با استقبال داوطلبان همراه است تا 28 تیر در دو نوبت صبح و بعدازظهر ادامه دارد.

20 محصول مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان آماده تجاری‌سازی است

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان عنوان کرد که حدود 20 محصول مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه از آغاز فعالیت تاکنون تجاری‌سازی شده و 20 محصول آماده تجاری‌سازی است.

پذیرش دانشجو در 34 رشته محل مقطع کارشناسی ارشد واحد زاهدان

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از پذیرش دانشجو در 34 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد و 15 رشته محل در مقطع دکتری تخصصی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر حمیدرضا گنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان اظهار کرد: با توجه به تصویب و تأسیس رشته بر اساس آمایش سرزمین و نیازسنجی منطقه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در 34 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد.

دکتر امین رضا کمالیان دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان هم از شرکت 2200 داوطلب...

دکتر امین رضا کمالیان دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان هم از شرکت 2200 داوطلب در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: این مصاحبه از 25 تا 28 تیر در 5 دانشکده  دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار می شود و امکانات و تسهیلات لازم درخواستی از سوی متقاضیان (با هماهنگی قبلی) نظیر خوابگاه و ... فراهم است.

به منظور رفاه حال داوطلبان و رفع دغدغه های آنان و خانواده های ایشان ،مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ،تا٢٧ تیرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با تمدید مجدد ده روزه انتخاب رشته کارشناسی ارشد این دانشگاه، داوطلبان فرصت دارند از ١٧ لغایت ٢٧ تیرماه با مراجعه به آدرسwww.azmoon.org رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

اخذ مجوز مرکز تحقیقات کشاورزی و گیاهان دارویی واحد زاهدان

معاون پژوهشی واحد زاهدان، از راه اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان و اخذ مجوز مرکز تحقیقات کشاورزی و گیاهان دارویی واحد زاهدان خبر داد.

داوطلبان بدون دغدغه انتخاب رشته کنند/ کیفی‌سازی کار همیشگی دانشگاه است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از تایید و بازگرداندن 2501 کدرشته محل‌ دوره کارشناسی‌ارشد این دانشگاه به دفترچه انتخاب رشته داوطلبان خبر داد و گفت: ظرفیت 399 رشته‌محل نیز از سوی خود دانشگاه به صفر رسیده است که اگر واحدها بتوانند به استانداردهای لازم برسند، امکان اضافه شدن مجدد آنها نیز وجود دارد.

حضور پرشور هیات رئیسه، اساتید و کارکنان دانشگاه در راهپیمایی روز قدس+تصاویر

هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویاندانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت و اعلام کردند که روز قدس، روز تجلی صلابت و عظمت جهان اسلام، روزنماد آزادی خواهی و روز حمایت از مظلومان در برابر ستمگران و متجاوزان است، مردم مسلمان و عدالت خواه جهان در این روز یک صدا ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش مستکبران و غاصبان جهان رسانده و علیه کفر، استکبار، صهیونیزم و امپریالیسم مستکبر و جنایتکار فریاد زدند.

تمامی واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از سوم لغایت شانزدهم تیرماه

تمامی واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی کشور از سوم لغایت شانزدهم تیرماه به استناد بخشنامه شماره 11961/50 مورخ27/02/96 سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تعطیل است، لذا از همه عزیزان خواهشمند است در بازه زمانی مذکور از مراجعه به دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، خودداری نمایید.

صفحه‌ها

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.