اخبار دانشگاه

تجدید میثاق با شهدای گمنام/ اهتزاز پرچم بزرگ عزاداری ایام محرم

همزمان با آغاز ماه محرم، هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی، اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با شهدای گمنام این واحد دانشگاهی تجدید میثاق کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) کارگاه آموزشی "شبهه شناسی دینی" و مراسم عزاداری با همت شورای فرهنگی واحد زاهدان برگزار شد.

پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید..

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی در این پیام آمده است:

برگزاری جشن شکوفه‌ها و کلاس اولی های سما زاهدان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان سیستان و بلوچستان در مراسم جشن نمادین شکوفه‌ها اظهار کرد: «در روز جشن شکوفه‌ها خوشحالیم که دانش آموزان بزرگ شده و به سن مدرسه رسیده‌اند و می‌توانند در مسیری قرار گیرند که با فراگیری علم و دانش فردی مفید و موثر برای کشور شوند

محرم وصفر چگونه می تواند عامل زنده نگه داشتن اسلام باشد...

ماه محرم وصفر به عنوان ظرف زمان نمی تواند عامل زنده نگهداشتن اسلام باشد، بلکه مسایل دراین دو ماه اتفاق افتاده اند، که باز خوا نی آنها عامل زنده نگه داشتن اسلام است.وآن قیام امام حسین (ع) است که در حقیقت باز خوانی و باز شناسی حادثه کربلا سبب حفظ اسلام می گردد.

دفاع مقدس در کلام رهبری...

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‏ ای از برجسته‏ ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده‏ترین و نفیس‏ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‏ها بداند.

همایش «قیام تاریخی عاشورا از دیدگاه اهل سنت» واحد زاهدان در ایستگاه چهارم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از برگزاری چهارمین همایش قیام تاریخی عاشورا از دیدگاه اهل سنت با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خبر داد.

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید؛

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه شروع سال تحصیلی 97-96 با صدور پیامی، ابراز امیدواری کرد شروع دوباره سال تحصیلی جدید همراه با تحقق امیدها و آرزوهای بزرگ برای جامعه علمی کشور به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی متن پیام دکتر فرهاد رهبر بدین شرح است:

بسمه تعالی

حضرت محمد (ص) : پرسش نیمی از دانش است.

رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی مدارس و پردیس آموزشکده سما میرجاوه در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی واحد زاهدان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در یازدهمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما این استان با قدردانی از زحمات مجموعه سما و ابراز رضایت از کاهش مشکلات گفت: «نتیجه تلاش برای فراهم کردن محیطی آرام و مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان داشتن کشوری متعالی و پیشرو در علم، صنعت و فرهنگ است

رئیس دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان: هیچ واحدی فعالیت‌های دانشگاه را جزیره‌ای پیش نبرد

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد: برای رسیدن به اهداف مقدس و متعالی دانشگاه هیچ واحدی نباید بصورت جزیرهای فعالیت‌های دانشگاه را پیش ببرد.

صفحه‌ها

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.