اخبار دانشگاه

پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: captcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/iauzah/domains/iauzah.ac.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).

پیام نوروزی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان....

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دکتر سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان  با صدور پیامی، فرارسیدن سال 1399 را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان تبریک گفت.

متن پیام دکتر میر به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

متن پیام دبیر هیات امنای استان بمناسبت روز بزرگداشت شهید...

دکتر سلطانعلی میر دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان  در پیامی، ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

«بسمه تعالی»

تقدیر هیات رئیسه دانشگاه آزاد زاهدان از کادر پرستاری و پزشکی...

ایثار، از خودگذشتگی و نوع دوستی از ویژگی های بارز ملت ایران اسلامی است و اکنون که با شیوع ویروس کرونا در کشور روبرو هستیم تلاش و مجاهدت فداکارانه جامعه پزشکی اعم از مدیران، پزشکان، پرستاران و کارکنان عرصه بهداشت و درمان برای حفظ سلامت ملت شریف ایران و مبارزه با شیوع ویروس کرونا شاهدی بر این مدعاست که این ایثارگری برای همیشه در خاطر مردمان این مرز و بوم باقی خواهد ماند .

تشکیل گروه‌های جهادی برای مقابله با ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل گروه‌های جهادی برای مشاوره تلفنی به هموطنان درباره ویروس کرونا و روش‌های پیشگیری و مقابله با آن توسط این دانشگاه خبر داد.

تجلیل از کارآفرینان برتر در همایش رونق تولید و اقتصاد ملی

همایش منطقه‌ای رونق تولید و اقتصاد ملی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد و کارآفرینان برتر استان سیستان و بلوچستان همراه مقالات برتر تجلیل شدند.

واحد زاهدان رتبه نخست کارنامه پژوهشی پایگاه سیویلیکا را از آن خود کرد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان عنوان کرد که این دانشگاه‌ بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کشور رتبه نخست کارنامه پژوهشی پایگاه سیویلیکا را به خود اختصاص داد.

مسعود اکبری‌زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زاهداناظهار کرد: «کسب رتبه نخست کارنامه پژوهشی پایگاه سیویلیکا در بین دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور برگ زرینی از تحقق اهداف علمی واحد زاهدان است

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان در حماسه‌ای دیگر با ملت ايران همراه شدند/تصاویر

دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سالگرد چهل و یکمین سالروز پيروزی انقلاب اسلامی با ملت ايران همراه شدند.

صفحه‌ها

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.