اخبار دانشگاه

دانشگاه باید نیروی مجاهد تربیت کند

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه باید نیروی مجاهد تربیت کند گفت: دانشگاه در راستای حل مشکلات جامعه قدم بردارد و در ابعاد مختلف اقتصادی و فرهنگی اثرگذار و جریان ساز باشد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، مراسم تکریم و معارفه رسمی روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، مسئولان کشوری و لشکری شهرستان زابل و ائمه جمعه منطقه سیستان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی به معنای واقعی دانشگاهی بهره‌ور است

معاون حقوقی و امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه را به معنای واقعی دانشگاهی بهره‌ور دانست و گفت: رتبه تولید علم کشور بدون حضور دانشگاه آزاد اسلامی کاهش می‌یابد.

راهیان نور تجربه عینی دوران دفاع مقدس است

معاون حقوقی و امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: سفرهای معرفتی و بصیرتی راهیان نور تجربه عینی و آشکار دلاورمردی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، دکتر علیرضا منادی که به زاهدان سفر کرده است در جمع دانشجویان عازم اردوهای راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و در جوار مزار 2شهید گمنام دانشگاه گفت: شهدا فخر عالم هستند و مردم ایران اسلامی به این شهدا افتخار می کنند.

بازدید دانش‌آموزان هنرستان کار و دانش سما از کتابخانه دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان

مسئولان و دانش‌آموزان کار و دانش سما از کتابخانه دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان بازدید و از نزدیک با قسمت‌های مختلف آشنایی پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، رئیس کتابخانه دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: «خط‌ مشی کتابخانه دانشگاه گردآوری، نگهداری و سازمان‌دهی مواد و منابع نوشتاری و غیر نوشتاری به‌منظور بهره‌گیری در امر آموزش و پژوهش است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، در این مراسم با قرائت حکم سرپرستی محمد عمرانی با اهدای لوح از زحمات محمد مجوزی در مدت مسئولیت در واحد زابل تجلیل شد.

29 اصله نهال به خاطر 29 شهید دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان غرس می‌شود

کاشت تعداد 29 اصله نهال به خاطر 29 شهید دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در جلسه ستاد شاهد و ایثارگر روز 15 اسفند مصادف با روز درختکاری تصویب شد.

دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی در زاهدان برگزار شد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی برای نخستین بار با حضور ۱۷۰ شرکت‌کننده در این دانشگاه خبر داد.

اعطای احکام اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان

احکام نماینده مردم شهرستان زابل در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه این شهر از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به آنان اهدا شد.

صفحه‌ها

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با روابط عمومی دانشگاه

  • تلفن مستقیم:05432225553

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.